Ankara Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Resmi işlerde kullanacağınız belgelerin tercümesi için, belge türüne göre noter yeminli tercüme işlemi yaptırmanız gerekebilir. Bu işlem, noterlerde yemin kaydı olan tercümanlar tarafından yapılmalı ve belgenin hatasız tercüme edildiğini belirten kaşe ve imza da tercüman tarafından belge sonuna eklenmelidir. Bağımsız çalışan tercümanlar tarafından da yapılan bu işlem, ülke genelindeki tercüme ofislerinde de yaptırılabilir.

noter yeminli tercüme

Ankara Tercüme Bürosu

Ankara, kurumların çokluğu ve resmi işlerin merkezi olması nedeni ile tercüme sektörü için önemli bir yer ifade etmektedir. Beta Tercüme Bürosu Ankara’da bir çok kamu kuruluşu ve özel şirket ile çalışma halinde olan bir tercüme ofisidir. Noter yeminli, tıbbi, akademik, teknik, ticari ve diğer tüm çeviri türlerinde hizmet veren firma aynı zamanda simültane ve ardıl tercüme hizmetleri de sunmaktadır.

Tercüme Süreci Nasıl İşler?

Tercüme ofisine dijital ya da fiziksel formatta ulaştırılan belge öncelikle proje yöneticisi tarafından ilgili dil çiftinde ve belgenin kategorisinde uzmanlaşmış tercümana teslim edilir. Tercüman tarafından yapılan ön araştırma neticesinde çeviri işlemleri başlar ve büyük bir titizlikle tamamlanır. Dil ve anlam kuralları, belgenin ilgili olduğu sektörün terminolojisi ve son okuyucunun memnuniyeti dikkate alınarak hazırlanan çeviri, kusursuz hale gelmesi için uzman editör tarafından tekrar tekrar incelenir. Düzeltilmesi gereken kısımlar varsa düzeltmesi yapılır ve müşteriye ulaştırılmaya hazır hale gelir.

Müşterinin istediği formata göre hazırlanan tercüme edilmiş belge, gerektiği durumlarda yeminli tercüman onayı ile sunulur. Noter yeminli tercüme gerektiren belgeleriniz için de noter süreci Beta Tercüme Bürosu tarafından takip edilir ve belgeleriniz size ulaştırılır. Üstelik noter takibi için noterlerin aldığı ücret dışında hiç bir ücret talep edilmez. Eğer siz de Ankara’da kaliteli tercüme hizmeti almak istiyorsanız, Beta Tercüme Bürosu’nun hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

error: İçerik hakları teliflidir!