Tagged: deniz

0

Karadeniz’in Serhat Şehri; Artvin

  Karadeniz’e 3,000 metreden bakan, bir günde 4 mevsimin yaşandığı bu cennet şehrimizin doyumsuz güzelliklerini izleyeceğiniz video, seyrinize hazır. Artvin ilimizi her yönüyle tanıtan videoyu, Trabzon Ticaret Odası YouTube kanalından aktararak sunuyoruz. İyi seyirler.

0

Deniz Ortasına Kurulmuş Ada Ev

Bu ada ev, Afrika’nın doğusunda bir ada ülkesi olan Zanzibar’da turistik amaçlı kurulmuş ve bölgeye gelen turistlerin ilgi odağı olmuş. Gündüz güneşin, gece yıldızların keyfini teras ve verandada yaşayabilir, evinizden denize girebilirsiniz. Mutfağı ve...

0

Yaşam Kaynağımız; Su

Su, dünyamızın başlangıç ve devamında yaşamın var olmasının nedenidir. Hayatın kaynağı ve doğanın dengesini korumada en önemli önemli unsur olan su, dünyamızın ısı dengesini korumada da büyük pay sahibidir. Yaşam kaynağımız suyun doğadaki muhteşem...

0

Okyanus Derinliklerine Serbest Düşüş

Denizlerde oluşan ve çıplak gözle göremeyeceğimiz uçurumların birinden atlayış ve bir dağcı gibi geri tırmanış. Profesyonel dalgıçtan, inanılmaz görüntüler eşliğinde serbest düşüş ve su yüzüne çıkış. Muhteşem.  

0

Hint Okyanusunda Bir Cennet; Maldivler

Maldivler, resmî adıyla Maldiv Cumhuriyeti, Hint Okyanusu’nda 1.200 adadan oluşan bir devlettir. Bu adaların 281 tanesinde yerleşim bulunmaktadır. 86 ada ise Otel Ada işlevini üstlenmiştir. Sizleri, Maldivlerin muhteşem doğası ve ülkenin en büyük gelir...

0

Plaja İnen Uçaklar

Dünyanın en küçük uluslararası havaalanlarından biri olan Prenses Juliana Havaalanı, St.Maarten’deki Maho Plajı’nın çok yakınında kurulmuş. Böyle olunca da, plajdakiler 50 metre yakınlarında, uçakların iniş ve kalkışını, çok yakından heyecanla izleyebiliyorlar. İyi seyirler.

0

Tayland Kumsallarında Rüya Gibi Yolculuk

Tayland’ın binlerce filme konu olmuş ve her biri kapak fotoğrafı güzelliğindeki tropikal adalarının kumsallarında doyumsuz bir yolculuğa davet ediyoruz. Doğanın ve inanılmaz renklerin keyfini çıkarın. İyi seyirler.

0

Akıllıca Beslenen Dev Vatoz

Maldivler’de bir gezi teknesinden turistlerin fotoğraf çekmeleri için balıklara yem atılır. Sonrasında, dev bir vatoz akıllıca bir hareketle teknenin yüzme rampasına yaklaşıp, yorulmadan ilk elden beslenir.

error: İçerik hakları teliflidir!