Kayseri’de Yöresel ve Doğal Ürünlerin Adresi; Çemen’s Gurme

Kayseri’de hem yöreye özel hem de Türkiye’nin farklı bölgelerinden doğal ürünleri bir araya getirerek satışa sunan bir işletmeyi sizlere tanıtmak istiyoruz.

25600

2010 yılında Kayseri’de ilk mağazasını açan Çemen’s Gurme, sadece pastırma, sucuk gibi yöreye özel ürünleri satmakla kalmayıp, farklı bir anlayışla hizmet sunuyor. Kayseri Mutfağı’na ait olan Kayseri Mantısı dahil, birçok ürünü kendi tesislerinde kurdukları özel ekip ile üreten işletme, aynı zamanda mağazaların içinde bulunan Butik Cafe’lerde bu lezzetli ürünleri tatma fırsatını da sunuyor.

Çemen’s Gurme, mağazalarında yörenin tüm özel ürünlerinin yanında, Türkiye’nin farklı bölgelerinde üretilmiş, kaliteli ve doğal ürünlere de yer vermektedir. Yörelerine özel bu ürünleri, uygun fiyatlarla mağazalarından satın alabilir ya da sipariş vererek kargo yoluyla kolay bir şekilde edinebilirsiniz.

25705

Çemen’s Gurme Ürünlerine Nasıl Ulaşabilirim?

(0532) 225 64 64 numaralı telefondan ya da www.cemens.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz bu örnek işletmenin tüm doğal ürünlerini inceleyebilir, dilerseniz online alışveriş de yapabilirsiniz. Sağlıklı ve doğal ürünlerin satışını gerçekleştirerek, önce tüketiciyi düşünen bu tür işletmelerin çoğalmasını diliyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.