Tüm İndirim Kodlarına Tek Siteden Ulaşın

İNDİRİM KUPONU KULLANARAK TASARRUF EDİN

E-ticaret sitelerinin ülkemizdeki varlıklarının her geçen gün artması ile beraber, indirimli alışveriş yapmak isteyenler için çeşitli hizmetler sunuluyor. Bu hizmetlerin başında da, firmaların müşterilerine sundukları indirim kodları geliyor. Bir e-ticaret sitesinden alışveriş yaparken indirim kodu kullanarak özel kampanyalardan, indirim fırsatlarından ve diğer imkanlardan faydalanabiliyorsunuz. Peki bu indirim kodlarını kolay bir şekilde nasıl bulabilirsiniz? İndirimlerden nasıl anında haberdar olabilirsiniz?

Kullanıcıların saatlerce indirim kodu aramasının önüne geçmek için oluşturulmuş bir internet sitesi olan Picodi sayesinde yüzlerce internet mağazası için kullanabileceğiniz indirim kuponlarına kolaylıkla ulaşmak mümkün. Tatil, kozmetik, hediye, kitap, film, sporcu ürünleri, mobilya, gıda, giyim, elektronik, oyuncak ve daha bir çok kategoride yapacağınız alışverişler için indirim kodlarını bu adreste düzenli bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Sitede bulunan arama kısmını kullanarak alışveriş yapacağınız sitelerle ilgili indirim aramaları yapabiliyor ve size en uygun indirim kodlarına erişebiliyorsunuz.

picodi main

SICAK FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Picodi’nin en cazip bölümlerinden birisi olan TOP 50’yi kullanarak en çok cazip indirim kampanyalarına, hediye çeklerine ve indirim kuponlarına ve nadiren ortaya çıkan indirim fırsatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca siteye ücretsiz şekilde üye olarak özel indirimlerden ve sıcak fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz. Gözünüze çarpan ve sonradan hatırlamak istediğiniz indirim kuponlarını favori listenize alarak sonradan kolayca erişmek için saklayabiliyorsunuz.

Oldukça kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip, kaçırılmaması gereken indirim fırsatlarının yer aldığı Picodi’yi hemen ziyaret etmenizi ve internet üzerinden alışveriş yapmadan önce beğendiğiniz mağazalarda geçerli indirim kodu olup olmadığı kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. İndirim kodlarını sosyal medyadan takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz, sitenin Facebook ya da Twitter adreslerini kullanarak indirim fırsatlarından anında haberdar olabilirler.