Avrupa’yı Kamyonunuzla Keşfedin; Euro Track Simulator 2

Son yıllarda popüler olan binlerce bilgisayar oyunu arasında, bizce bir tanesi zirveyi fazlasıyla hak ediyor. Sohbetlere bile konu olan kamyon ya da tır sürücüsü olarak değişik yerler görme hayalini, bu oyunla gerçekleştirebilirsiniz.

İnanılmaz bir gerçeklikte tasarlanmış ve kurgulanmış bu oyun, çok doğru ve düzgün bir çeviri sayesinde Türkçe olarak oynanabiliyor.

Oyuna ilk önce serbest çalışan bir şoför olarak başlıyor, daha sonra çalışarak kendi garaj ve tırlarınıza sahip olabiliyorsunuz. 3 adet farklı kamera açısından dilediğinizi seçerek, keyfinize göre bir sürüş mümkün. Kullandığınız araç dahil, şehir içi ve dışı yollar, akaryakıt istasyonları, park yerleri, otoyol gişeleri ve üç boyutlu mekanların hepsi gerçeğe o kadar yakın ki, oyunu da vazgeçilmez kılan da bu bizce.

 

Dünyada ve Türkiye’de fanatik tutkunları oluşan oyun, bizim de boş vakitlerimizin ve uykusuz gecelerimizin vazgeçilmezi oldu. İlk başta, oyuna ısınmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Size tavsiyemiz, sakın oyunu bırakmayın. İlk sürüşlerin zorluğunu atlattıktan sonra oyunun tadını alacak ve bir an önce kamyonunuzla yollara düşmek için sabırsızlanacaksınız.

Bu yazı, kesinlikle reklam amaçlı değildir. Sadece beğenerek ve tutkuyla oynadığımız bir oyunu, sayfamızı takip eden dostlarımıza önerme amacıyla yazılmıştır. Oyunun tanıtım videosu, sizlere oyun hakkında bir fikir verecektir.